F.A.Q.

Znajdziesz tutaj odpowiedzi na najczęściej zadawane nam pytania dotyczące gabinetu.

Jeżeli nie znajdziesz odpowiedzi na twoje pytanie zadzwoń do nas lub użyj formularza na stronie kontakt.

Jak mam być ubrana/y na masaż?

Ubierz się po prostu tak, żeby było Ci wygodnie. Oczywiście masaż najczęściej wykonywany jest na gołym ciele, ale są też wyjątki. Jednak proponuję zabrać wygodną bieliznę i ulubiony ręcznik.

Nic się nie stanie jeśli zapomnisz lub przyjdziesz na masaż spontanicznie bez przygotowania.
W Gabi-necie znajduje się toaleta z natryskiem, jednorazowa bielizna i czyste ręczniki.

Ile masaży muszę wziąć, aby poczuć się lepiej?

Nie da się określić ile potrzeba zabiegów, ponieważ to zależy od wielu czynników. Ważny jest stan zdrowia, dolegliwości, kondycja i  indywidualne potrzeby dlatego na to pytanie możemy mniej więcej odpowiedzieć po pierwszej wizycie w gabinecie. Aby uzyskać zamierzony efekt najlepiej wziąć serię masaży.

Jaki zabieg wybrać na prezent bliskiej osobie?

Masaż i zabiegi z zakresu odnowy biologicznej są bardzo dobrym pomysłem na prezent. Paniom polecamy szczególnie masaż gorącymi kamieniami, masaże pielęgnacyjne na twarz oraz masaż Ayurvedyjski głowy. Dla Panów masaż relaksacyjny, masaż sportowy lub klasyczny.

Od czego zależy cena terapii?

Cena terapii jest bardzo indywidualna. Tak jak każdy z nas jest inny i ma inne potrzeby, tak w masażu podmiotem jest pacjent ze swoim problemem. A główne zadanie i cel Gabi-netu to indywidualna i profesjonalna pomoc oraz dostarczenie najwyższej jakościowo usługi

Jak mogę zapłacić za zabieg?

Płatności za zabieg przyjmujemy bezpośrednio w  Gabi-necie po wykonaniu usługi.

Jakie są dni i godziny otwarcia Gabi-netu?

Gabi-net czynny jest 5 dni w tygodniu. Godziny pracy Gabi-netu uzależnione są od indywidualnych rezerwacji zabiegów dla klientów w określonych porach dnia i umówionych wcześniej godzinach. Polecam wcześniejszą rezerwację .

Jak umówić się na zabieg?

Możesz skorzystać z następujących form rezerwacji w Gabi-necie:

Możecie Państwo skorzystać rezerwacji terminu przez Facebook’a  ewentualnie z systemu rezerwacji online , wystarczy że wybierzesz pasujący Ci termin, wpiszesz swoje dane, a ja osobiście skontaktuję się z Tobą i ustalę szczegóły. Cały proces opisany jest na stronie systemu rezerwacji .

Możesz skontaktować się bezpośrednio ze mną - adres e-mail info@gabi-net.net i pod numerem telefonu  697533561 lub użyć do tego celu formularza kontaktowego  (jeżeli nie odbieram telefonu od razu, to oznacza, że najprawdopodobniej masuję, ale z pewnością bezzwłocznie oddzwonię do Ciebie;).

Można również dokonać rezerwacji  w informacji bezpośrednio w Gabi-necie  przy ul. Legionów 9 w Tarnowie w Godzinach 8.00-18;00 oraz pod numerem telefonu 697533561 .

Masz pytania? Zadzwoń do nas: 697 533 561