Nasz zespół

AG-19.jpg

Gabriela Sadowy - Guz

FIZJOTERAPEUTKA

Mgr fizjoterapii oraz pasjonatka swego zawodu. Wciąż pogłębia swoją wiedzę i odkrywa nowe tajniki terapeutyczne. Jej ulubioną dziedziną jest Rehabilitacja Uroginekologiczna tj. funkcjonalna elektrostymulacja mięśni dna miednicy oraz Terapiia nietrzymania moczu NTM. Prowadzi terapię dla kobiet w ciąży oraz po porodzie.
Nie odpuści żadnemu bólowi. Wykonuje terapię indywidualną opartą na technikach powięziowych FDM oraz terapii manualnej i innych. Pracuje zarówno z Osobami Dorosłymi jak i Dziećmi. Największą satysfakcję daje jej praca z najmłodszymi z zaburzeniami psychoruchowymi oraz zaburzeniami na podłożu szeroko pojętej sensomotoryki. Certyfikowana terapeutka integracji sensorycznej SI oraz PNF. Jej pasją jest sport oraz śpiew.

AG-10.jpg

Wojciech Guz

MASAŻYSTA, TERAPEUTA MANUALNY

Masażysta oraz Terapeuta manualny. Jest Pasjonatem swojej pracy. Uważa, że dobry efekt masażu jest związany z połączeniem wielu technik terapeutycznych. W Gabinecie wykonuje Terapię indywidualną dopasowaną do potrzeb Pacjenta. Specjalizuje się w masażach leczniczych wykorzystując techniki z pinopresury , refleksoterapii, masażu tkanek głębokich , drenażu limfatycznego czy Tapingu. Ciągle podnosi swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w szkoleniach zawodowych i konferencjach. Wykształcenie i praktyka zawodowa utwierdziły go w przekonaniu, że praca jest jednocześnie jego największą pasją. Niezwykle dużą satysfakcję czerpie z możliwości jakie daje masaż. Nie ma większej nagrody niż świadomość , że można poprawić pacjentowi samopoczucie, a zwłaszcza uśmierzyć ból. Jego pasją są sztuki walki oraz wędkarstwo.


AG-18.jpg

Dominika Kusek

MASAŻYSTKA, KOSMETYCZKA

Technik usług kosmetycznych oraz Technik masażysta. Cechuje się otwartym podejściem do klienta, zawsze z pozytywnym nastawieniem. W naszym Gabi-Necie zajmuje się zabiegami z zakresu kosmetyki i masażu. Wykorzystuje swoją wiedzę i umiejętności aby przynieść ukojenie zmęczonym i obolałym plecom , a także pomaga zwalczyć negatywne skutki stresu oraz wrócić do pełni sprawności. Bardzo dobrze czuje się w wykonywaniu stylizacji brwi, manicure, pedicure,wszelakich zabiegach pielęgnacyjnych , twarzy oraz ciała. Ważną dla niej rzeczą , jest ciągłe poszerzanie swojej wiedzy, dlatego też uczestniczy w wielu kongresach i szkolenia. Pozytywnie gna przez życie jej pasja to muzyka i śpiew

Masz pytania? Zadzwoń do nas: 697 533 561