Nasz zespół

Gabriela Sadowy

FIZJOTERAPEUTKA, PEDAGOG

Mgr fizjoterapii oraz absolwentka studium pedagogicznego. Właścicielka Gabi-netu Rehabilitacji i Odnowy Biologicznej. Specjalistka do spraw Rehabilitacji Uroginekologicznej tj. Funkcjonalnej elektrostymulacji mięśni dna miednicy  oraz Terapii nietrzymania moczu NTM. Prowadzi terapię dla kobiet w ciąży oraz po porodzie. Wykonuje szeroką gamę masaży oraz techniki powięziowe i manualne, szczególnie pomocne w stresie oraz przy dużych napięciach. Pracuje zarówno z Osobami Dorosłymi jak i Dziećmi. Największa satysfakcję daje jej praca z najmłodszymi i od roku 2012 realizuje  terapię grupową i indywidualną. Obecnie pracuje z dziećmi z zaburzeniami psychoruchowymi oraz zaburzeniami na podłożu szeroko pojętej sensomotoryki. Terapeutka integracji sensorycznej SI oraz PNF. Współpracuje z Rzeszowską Drużyną Rugby na wózkach ,,Flay-Wings”. Jej pasją jest sport oraz śpiew.


Joanna Czarnik

FIZJOTERAPEUTKA, TECHNIK KOSMETYKI

Fizjoterapeutka oraz Technik usług kosmetycznych. Wykonuje szereg masaży kosmetycznych twarzy, relaksacyjne masaże całego ciała oraz skóry głowy. Doskonale czuje się w indywidualnej pracy z pacjentem poprzez masaż głęboki oraz terapię punktów spustowych. Prowadzi terapię kobiet w ciąży i masaż Shantala. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie a do pracy z wielką pasją i zaangażowaniem. Swoją wiedzę i umiejętność związaną z kosmetyką wykorzystuje w Gabi-necie poprzez wykonywanie zabiegów kosmetycznych i relaksacyjnych na twarz i ciało. Ciągle poszerza swoją wiedzę uczestnicząc w licznych kongresach zawodowych i szkoleniach. Jej pasją jest wizaż i sztuka.


Dominika Kusek

TECHNIK KOSMETYKI, TECHNIK MASAZYSTA

Dominika to osoba, która uwielbia pracę z ludźmi. Do każdego klienta podchodzi indywidualnie i dba nie tylko o jego zewnętrzny wygląd jak i o jego dobre samopoczucie. W Gabi-necie wykonuje szereg zabiegów kosmetycznych, masaży relaksacyjnych i zabiegów odnowy biologicznej ciała. Najlepiej czuje się w pielęgnacji cery problematycznej i masażu twarzy. Jest niezwykle ambitna i zaangażowana w swoja pracę. Ciągle doskonali swoja wiedzę uczestnicząc w licznych kongresach i szkoleniach.
Jej pasja to muzyka i śpiew.

Masz pytania? Zadzwoń do nas: 697 533 561